ASTM A179 bezšvíková rúrka na výmenu tepla z uhlíkovej ocele

ASTM A179 bezšvíková rúrka na výmenu tepla z uhlíkovej ocele
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

ASTM A179 bezšvíková rúrka na výmenu tepla z uhlíkovej ocele

Shaanxi Shew-E oceľové potrubia, Ltd   Je jedným z profesionálnych ASTM A179 bezšvíkové uhlíkové ocele výmenníku tepla výrobcov a vývozcov, môžeme dodať bezšvíkové rúrky z uhlíkovej ocele, cds potrubia a cds tubing.Welcome do nášho dotazu. Budeme sa snažiť o kvalitu a cenu, ktoré vám pomôžu.

ASTM A179 pokrýva minimálnu hrúbku steny, bezšvíkové oceľové rúrky s nízkym obsahom uhlíka ťahané za studena pre rúrkové výmenníky tepla, kondenzátory a podobné zariadenia na prenos tepla. Trubky sa musia vyrábať bezšvíkovým spôsobom a musia sa ťahať za studena. Musí sa vykonať analýza tepla a výrobku, pričom oceľové materiály musia zodpovedať požadovaným chemickým zložkám uhlíka, mangánu, fosforu a síry. Oceľové materiály sa tiež podrobia skúške tvrdosti, skúške splošťovania, skúške spaľovania, skúške príruby a hydrostatickému testu.

Štandard:   ASTM A179

Stupeň: ASTM A179


Výrobný proces:

Bezšvové a ťahané za studena

Shannxi Shew-E oceľové potrubia Co, Ltd je jedným z vedúcich astma a179 bezšvíkové dodávateľom kotlov trubice a tiež slávny taký výrobca, vybavený mnohými profesionálny astma a179 bezšvové kotlov trubice továrne, vitajte k nákupu vysoko kvalitné astma a179 bezšvíkové kotla trubice od naša spoločnosť.


 

Vyšetrovanie