SHANXI UKÁŽEM-E STEEL PIPE Co., Ltd.   

UKÁŽ-E OCEĽOVÉ RÚRKYje profesionálny spoločnosti špecializované na výrobu, predaj a exportbrúsil potrubia,Presná oceľová rúrkaazliatina oceľové potrubiadodržiavať ASTM A106ASTM A335, ASTM A 53, EN10305 normy a ect.

Naše medzinárodné podnikanie v roku 2008 sme mali 15 rokov predaj business v Číne pred tým. Počas domácich rozvoj nášho podnikania, sme zriadili vyspelý a spoľahlivý dodávateľský reťazec. Pre našich zákazníkov poskytovať profesionálne, kvalitné služby.

V roku 2008 sme začali skúmať zámorské trhy. Spoliehať na rokov obchodných skúseností, Zaručujeme kvalitu výrobkov od prameňa, s efektívnu dopravu systém splniť požiadavky zákazníkov čas, a aktívne komunikovať so zákazníkmi riešiť problémy zákazníkov a plniť potreby zákazníkov.

Za posledných 9 rokov, sme servis zákazníkom v 18 krajinách, ktoré obsahuje Argentína, Kambodža, Česká, India, Indonézia, Mexiko, Maroko, Pakistan, Saudská Arábia, Španielsko, Thajsko, Ukrajina, Vietnam, atď...

Náš profesionálny tím predaja a technickej podpory môže poskytovať z citát, komoditnej inšpekcie, doprava, platba, colné vyhlásenie a sériu riešenie problému, môžete problém vyriešiť za vás. 

Trvať na poctivosť, kvalita-prvý princíp liečiť každého zákazníka, a nakoniec dosiahnuť win-win situácia.Prečo zvoliť nás


Rýchla spätná väzba

Po prijatí cenovej ponuky, vás bude kontaktovať náš predajný tím v čo najkratšom čase.

Služby s pridanou hodnotou

Naša továreň ponuku hodnota pridať služby Shot tryskanie, presné rezanie trubiek, rez a Roll ryhovanie, vlastné potrubia Výroba, potrubia závitov, zrážanie hrán rúrky, povlak a Nedeštruktívne skúšanie.

Technická podpora

Naši inžinieri a metallurgists sú odborníci na koróziu, stres korózii praskanie a tepelnej vodivosti. Pomôžu vám vybrať najlepší materiál pre vašu aplikáciu za najnižšiu cenu.

 

Vitajte v e-mailu nám:info@shew-esteelpipe.com